Jak pracuję?

 

    Zapraszam Cię do spotkań indywidualnych bo wierzę, że to idealny sposób by poznać Twoje potrzeby. Obecnie proponuję spotkania online,  nieskrępowane  obecnością innych osób, w zaciszu swojego domu, w przyjaznej atmosferze. (Może już niedługo zaproszę Cię do mojego gabinetu gdzie zaproponuje Ci pyszną kawę, wygodny fotel  i dobrą atmosferę. Może w tle usłyszysz Swoją ulubioną muzykę lub poczujesz relaksujący zapach).

Szczęśliwe dziecko

Proponuję rozpocząć od rozpoznania co jest dla Ciebie najważniejsze w przygotowaniu do porodu, o jakie Swoje potrzeby chciałabyś zadbać. Możemy skupić się także na tym by oswoić lęk przed porodem i zadbać o  dobranie metody łagodzenia bólu odpowiedniej dla Ciebie, stworzyć plan porodu, przygotować się  do powitania Twojego dziecka na świecie. Wszystko zależy od Ciebie.

Zapoznaj się z przykładowymi tematami naszych spotkań. Jest także możliwość uzupełnienia wiedzy zdobytej w szkole rodzenia oraz spotkań po porodzie, dotyczących wsparcia w karmieniu piersią, pielęgnacji noworodka, trudności w połogu czy też wsparcia emocjonalnego.

Jak dbam o jakość komunikacji?

    Uważam, że słowa mają moc. Mogą koić ale także mogą być bolesne. Komunikowanie się wydaje się być czynnością naturalną ale tylko nieliczne osoby potrafią usłyszeć  i mówić tak by być przez innych słyszanym.

Dlatego nie usłyszysz ode mnie: musisz bardziej się postarać, źle to robisz, histeryzujesz, weź się w garść, powinnaś  to wiedzieć, musisz karmić piersią. Usłyszysz  natomiast troskę i ciekawość Twoich potrzeb w słowach: jak mogę Ci pomóc, widzę jak bardzo się starasz, słyszę ,że Ci trudno.

Nie oceniam, nie krytykuje, nie decyduje za Ciebie. Razem z Tobą zaprojektuję bezpieczną przestrzeń  byś mogła zaufać Sobie, przygotowując się do macierzyństwa. Podpowiem  Ci różne strategie i zaproszę do eksperymentowania i sprawdzania w czym czujesz się komfortowo. Nie narzucam Ci rozwiązań. W rodzicielstwie jest ważne To byś znalazła swoje własne miejsce.

Rozgość się  i poczuj, że jesteś u Siebie.

Zapraszam Cię do Rodzenia w porozumieniu ze Sobą!