O nas

Łączy nas przyjaźń, zawód i wspólna misja.

Chcemy namalować z Tobą taki obraz porodu gdzie  jest przestrzeń na wyrażanie Siebie, Swoich potrzeb, emocji tak by były usłyszane i brane pod uwagę.

Chcemy przygotować Cię do porodu i macierzyństwa kreatywnie, uruchamiając Twoje zmysły tak byś mogła otworzyć się na porodowe doznania ze spokojem i nutką ekscytacji.

Namalujmy wspólnie dobry poród.

IMG-20210707-WA0010-temp_done (1).png

Paulina

Od 10 lat wspieram kobiety w ciąży i macierzyństwie, nie tylko jako położna ale także  wykorzystując wiedzę  z zakresu promocji zdrowia i wspomagania rozwoju. Chciałabym być Twoją przewodniczka i sojuszniczką. Kimś komu zadasz każde pytanie, dzięki komu będziesz się czuła widziana i słyszana ze Swoimi potrzebami. Moją największą nauczycielką w macierzyństwie jest niezmiennie moja córka Ola.

Kasia

Jestem położną i mam piętnastoletnie doświadczenie we wspieraniu kobiet w okresie okołoporodowym. Lubię to, co robię. Lubię pracę z kobietami i dla kobiet. Psychologia jest moją drugą pasją, którą postanowiłam łączyć z położnictwem, dlatego zdecydowałam się na studia psychologiczne na SWPS. Wolny czas spędzam na malowaniu obrazów, to ważna część mojego życia, zapewnia mi kontakt ze Sobą, swoimi potrzebami.

IMG_20210707_165111.jpg